Hoofdbestuur:

Naam Functie Telefoonnummer E-mailadres
 Eric Carbijn (interim) Voorzitter 06- 54285700 voorzitter@voetbal-vop.nl
Eric Carbijn Vice-voorzitter / Sponsorzaken 06-54285700 carbijn@oblivion.nl
Ingrid van Gent Secretaris 06-22965466 secretaris@voetbal-vop.nl
René Schenderling Penningmeester penningmeester@voetbal-vop.nl
Kees van Daatselaar Jeugdzaken 06-34105342 jeugdvoorzitter@voetbal-vop.nl
Patrick Egberink Algemene zaken
Joost de Geus Wedstrijd zaken 06-41439700 wedstrijdzaken@voetbal-vop.nl

Jeugdcommissie:

Naam Functie Telefoonnummer E-mailadres
Kees van Daatselaar Voorzitter 06-34105342 jeugdvoorzitter@voetbal-vop.nl
Marc Gouwerok Secretaris/Vertrouwenspersoon 06-50636340 mgouwerok69@gmail.com
Joost de Geus Wedstrijdzaken 06-41439700 wedstrijdzaken@voetbal-vop.nl
Manfred Böhne technische commissie 06-39760930 tcjeugd@voetbal-vop.nl
Gerard Roos technische commissie tcjeugd@voetbal-vop.nl
Joost Riggeling Bar

Bijzonder lidmaatschap:

Erevoorzitter
Marcel Faas
Ereleden Leden van verdienste
Stanley van Putten Gert Bouwman
Sjors Stuyfzand † Andre Rewinkel
Wim Boute sr † Ron Rewinkel
Peter Hayes Johan Pot
Marcel Faas Peter van Empelen
Gert Bouwman Michael van Vulpen
Harold Mulder Volkert Renes
Marco Bakker
Herman Petten
Ingrid Faas
Wendy van Empelen
Cecile Petten