Hoofdbestuur:

Naam Functie Telefoonnummer E-mailadres
 Eric Carbijn (interim) Voorzitter 06- 54285700 voorzitter@voetbal-vop.nl
Eric Carbijn Vice-voorzitter / Sponsorzaken 06-54285700 carbijn@oblivion.nl
Ingrid van Gent Secretaris 06-22965466 secretaris@voetbal-vop.nl
René Schenderling Penningmeester penningmeester@voetbal-vop.nl
Vacant Jeugdzaken jeugdvoorzitter@voetbal-vop.nl
Facilitaire/Alg zaken
Joost de Geus Wedstrijd zaken 06-41439700 wedstrijdzaken@voetbal-vop.nl

Jeugdcommissie:

Naam Functie Telefoonnummer E-mailadres
Vacant Voorzitter jeugdvoorzitter@voetbal-vop.nl
Marc Gouwerok Secretaris/Vertrouwenspersoon 06-50636340 mgouwerok69@gmail.com
Joost de Geus Wedstrijdzaken 06-41439700 wedstrijdzaken@voetbal-vop.nl
Manfred Böhne technische commissie 06-39760930 tcjeugd@voetbal-vop.nl
Kees van Daatselaar technische commissie 06-34105342 tcjeugd@voetbal-vop.nl
Joost Riggeling Lid

Bijzonder lidmaatschap:

Erevoorzitter
Marcel Faas
Ereleden Leden van verdienste
Stanley van Putten Gert Bouwman
Sjors Stuyfzand † Andre Rewinkel
Wim Boute sr † Ron Rewinkel
Peter Hayes Johan Pot
Marcel Faas Peter van Empelen
Gert Bouwman Michael van Vulpen
Volkert Renes
Marco Bakker
Herman Petten